Top
Specialisten in bodem, water & funderingen

Wij staan u graag te woord

Heeft u vragen of wilt u meer weten over onze projecten, diensten of werkzaamheden? Neem dan gerust contact met ons op. Dit kan telefonisch, per e-mail of met het contactformulier.

Ontmoet ons team

ir. Nico Borreman
ir. Nico Borreman projectmanager
projectmanager bodem en water n.borreman@wareco.nl
ir. Peter den Nijs
ir. Peter den Nijs Projectmanager
Projectmanager water en funderingen p.dennijs@wareco.nl
Arjan Averink Msc
Arjan Averink Msc adviseur
Stedelijk water - Ontwerp riolering en drainage, SOBEK modellering, monitoring a.averink@wareco.nl
Wisse Beets Msc
Wisse Beets Msc Adviseur
Stedelijk water - onderzoek grondwater, meten en monitoring, WarecoWaterData, GIS w.beets@wareco.nl
ing. Arjan  Bleesing
ing. Arjan Bleesing Projectleider
Infrastructuur en bodemsanering (brl 6000),contractvorming, projectmanagement, risicobeheersing a.bleesing@wareco.nl
Raymond Blijleven
Raymond Blijleven Technisch Tekenaar
AutoCAD, NLCS, VBA/Autolisp r.blijleven@wareco.nl
ir. Anne Wietse Boer
ir. Anne Wietse Boer Manager innovatie
Productontwikkeling & innovatie, bodem, water, geotechniek, risicobeheersing a.boer@wareco.nl
ing. Max Boerma
ing. Max Boerma adviseur
Stedelijk water - oppervlaktewater, afkoppelen, Sobek-modellering, drainage m.boerma@wareco.nl
ir. Johan Bouma
ir. Johan Bouma Directeur Deventer
Stedelijk water - grondwater, beleid, planvorming j.bouma@wareco.nl
Roel Bruijn Msc
Roel Bruijn Msc adviseur
risicobeheersing - grondwatermodellering, grondwater bemalingen, ontwerp bouwputten r.bruijn@wareco.nl
Winnie Brussel
Winnie Brussel secretaresse
Fritz Conrad
Fritz Conrad facilitaire dienst
ing. Arno Dekker
ing. Arno Dekker projectmedewerker
stedelijk water - metingen, inspecties, materiaalbeheer a.dekker@wareco.nl
Jeroen Dekker
Jeroen Dekker adviseur
Stefan Dekker MSc
Stefan Dekker MSc Adviseur
Grondwateronderzoek, -analyse, -monitoring, GIS, infiltratie s.dekker@wareco.nl
Mark van Dijk MSc
Mark van Dijk MSc adviseur
Stedelijk water - oplossen wateroverlast, klimaatbestendigheid, rioolontwerp, asset management m.vandijk@wareco.nl
Jan Dijkstra
Jan Dijkstra milieukundig begeleider
bodemsanering, monstername (brl 2000), metingen, inspecties j.dijkstra@wareco.nl
Cindy Eman BSc.
Cindy Eman BSc. Adviseur
Bodemonderzoek en waterbodemonderzoek c.eman@wareco.nl
drs. ing. C. Gijsbertsen
drs. ing. C. Gijsbertsen adviseur
grondwater - geohydrologie, kwantitatieve en kwalitatieve grondwatermodellen, GIS, bodemonderzoek c.gijsbertsen@wareco.nl
ing. Frank de Groot
ing. Frank de Groot projectmanager
infrastructuur en bodemsanering, binnenstedelijke ontwikkelingen, sloop, nieuwbouw, contractvorming, projectmanagement, risicobeheersing, directievoering f.degroot@wareco.nl
Martin de Groote
Martin de Groote milieukundig begeleider
bodemsanering, monstername (brl 2000), metingen, inspecties m.degroote@wareco.nl
ir. Marjon ten Hagen
ir. Marjon ten Hagen senior adviseur
stedelijk water - onderzoek, monitoring, beleid, planvorming m.tenhagen@wareco.nl
ing. Imre van Hal
ing. Imre van Hal adviseur
Bemalingen - Bemalingsadviezen, monitoringsplannen, grondwatermodellen, risicobeheersing i.vanhal@wareco.nl
ing. Marco Hof
ing. Marco Hof senior projectleider
infrastructuur en bodemsanering, binnenstedelijke ontwikkelingen, sloop- nieuwbouw, contractvorming, projectmanagement, risicobeheersing, directievoering, projectleider bodemsanering (brl 6000) m.hof@wareco.nl
Jeroen Hoksbergen
Jeroen Hoksbergen coörd. buitendienst
milieukundig begeleider bodemsanering (brl 6000), directievoering en toezicht, monstername (brl 2000), metingen, inspecties j.hoksbergen@wareco.nl
Tessa Honselaar
Tessa Honselaar secretaresse
Kelvin Hoogeboom BSc
Kelvin Hoogeboom BSc Adviseur
Nadine Janssen MSc
Nadine Janssen MSc Junior Adviseur
Grondwater, stedelijk water n.janssen@wareco.nl
Laurens Kaland MSc
Laurens Kaland MSc Adviseur
Geohydrologisch en geofysisch onderzoek, grondwatermonitoring, GIS l.kaland@wareco.nl
drs. ing. A. de Keizer
drs. ing. A. de Keizer Adviseur
Bodem(onderzoek), monitoring en nazorg bodemverontreiniging, projectleider bodemsanering. V&G-coördinator m.dekeizer@wareco.nl
M. der Kinderen, MSc
M. der Kinderen, MSc junior adviseur
Grondwater - Geohydrologisch onderzoek, WWD, diepte-infiltratie, GIS m.derkinderen@wareco.nl
ing. M. Klein Overmeen
ing. M. Klein Overmeen adviseur
Stedelijk water - Onderzoek en ontwerp riolering, retentie en infiltratie, Watertoets, afkoppelen m.kleinovermeen@wareco.nl
Rita Kop
Rita Kop secretariaat
Marlou Kramer
Marlou Kramer secretariaat
ir. Dennis Kuijk
ir. Dennis Kuijk adviseur
Stedelijk water - ontwerp riolering, drainage, oppervlaktewater, Sobek-modellering, afkoppelen, engineering d.kuijk@wareco.nl
drs. ing. M. Kuiper
drs. ing. M. Kuiper Senior adviseur
Grondwater - onderzoek, beleid, planvorming, geohydrologie, grondwatermodellen m.kuiper@wareco.nl
ir. C. Kwakernaak
ir. C. Kwakernaak adviseur
bodemsaneringtechnieken, bodemonderzoek, saneringsplannen, projectleider bodemsanering brl 6000 c.kwakernaak@wareco.nl
Ron Liesveld
Ron Liesveld funderingsinspecteur
funderingsinspecties, metingen, gebouwinspecties r.liesveld@wareco.nl
ir. Arnout Linckens
ir. Arnout Linckens adviseur
stedelijk water - ontwerp riolering, drainage, oppervlaktewater, Sobek-modellering, afkoppelen, engineering a.linckens@wareco.nl
ing. Arjen van Maanen
ing. Arjen van Maanen projectleider
funderingen - onderzoek, bouwkundig advies, risicobeheersing a.vanmaanen@wareco.nl
ir. Marcel Maasbommel
ir. Marcel Maasbommel Senior adviseur
Stedelijk water - WarecoWaterData, meet- en monitoringsstrategie m.maasbommel@wareco.nl
ing. Martin Mees
ing. Martin Mees senior projectleider
funderingen - onderzoek, bouwkundig advies, risicobeheersing m.mees@wareco.nl
ir. Wilmer Noome
ir. Wilmer Noome adviseur
ing. Rick Oosterhoff
ing. Rick Oosterhoff adviseur
risicobeheersing - grondwatermodellering, grondwaterbemalingen, ontwerp bouwputten, geotechniek r.oosterhoff@wareco.nl
Iva Peterková
Iva Peterková Administrateur
Marcel Post
Marcel Post milieukundig begeleider
milieukundig begeleider bodemsanering (brl 6000), directievoering en toezicht, monstername (brl 2000), metingen, inspecties m.post@wareco.nl
Jacqueline Schouten
Jacqueline Schouten secretaresse
Inge Schuurman Msc
Inge Schuurman Msc adviseur
grondwater - onderzoek, modelering, meten en monitoring, WarecoWaterData i.schuurman@wareco.nl
Cobi Sloof
Cobi Sloof manager P&O
manager personeel en organisatie, kwaliteit en milieuzorg c.sloof@wareco.nl
Niek Speetjens MSc.
Niek Speetjens MSc. Junior Adviseur
(Geo-) Hydrologie, GIS, Grondwateronderzoek n.speetjens@wareco.nl
Erik Spronk MSc
Erik Spronk MSc adviseur
stedelijk water - data analyse, onderzoek, GIS e.spronk@wareco.nl
John Stanthardt
John Stanthardt funderingsinspecteur
Funderinginspecties, metingen, gebouwinspecties j.stanthardt@wareco.nl
Fred Stenekes
Fred Stenekes meettechnicus
stedelijk water - meten en monitoring, real-time en online data, WarecoWaterData f.stenekes@wareco.nl
ir. Koen Termeer
ir. Koen Termeer senior adviseur
bodem - onderzoek, strategisch advies, datamanagement en informatisering k.termeer@wareco.nl
ing. Maurits Tillema
ing. Maurits Tillema adviseur
funderingen - geotechniek m.tillema@wareco.nl
Judith Van der Veen
Judith Van der Veen Managementassistente
Paul Vergouwe
Paul Vergouwe projectmedewerker
drs. Dagmar Versmoren
drs. Dagmar Versmoren Communicatieadviseur
PR en communicatie d.versmoren@wareco.nl
Corné v. der Vlugt, MSc
Corné v. der Vlugt, MSc adviseur
Risicobeheersing - grondwaterbemalingen, grondwateronderzoek, geohydrologie, grondwatermodellering c.vandervlugt@wareco.nl
Ir. Sjoerd Wester
Ir. Sjoerd Wester adviseur
Grondwater - onderzoek, data analyse, meten en monitoring, GIS s.wester@wareco.nl

Onze vestigingen

Amsterdamseweg 71
1182 GP Amstelveen
T: 020 750 46 00
F: 020 750 46 99
E: info@wareco.nl

Routeplanner

Zutphenseweg 51
7418 AH Deventer
T: 0570 66 09 10
F: 0570 66 09 19
E: info@wareco.nl

Routeplanner

Contactformulier